PolecamyNie jesteśmy rasistami!


Andrychów i jego mieszkańcy nie są żadnymi rasistami. Chcemy tylko, aby zapewniona była jedna z najważniejszych potrzeb, jaką jest potrzeba bezpieczeństwa.
Podzielone osiedle?


Dziwi marazm panujący wokół płytostrady (zwanej też przez burmistrza płytoteką:), która miała zastąpić prawdziwą drogę. Ekipa T. Żaka od czterech lat obiecuje położenie tam asfaltu. W tegorocznym budżecie zaplanowała jednak tylko ok. 30 tys. zł na projekt.Andrychów. Tak się wykorzystuje europejską szansę!


„(...) Nie powinny to być wycieczki wąskiej grupy UPRZYWILEJOWANYCH”. Burmistrz Tomasz Żak tak mówił o wyjazdach do miast partnerskich w czasie kampanii wyborczej.Burmistrz Żak, radny Wdowik i czterech biznesmenów – oto delegacja, która reprezentowała Andrychów w sierpniu we Włoszech


„(...) Nie powinny to być wycieczki wąskiej grupy UPRZYWILEJOWANYCH”. 
Burmistrz Tomasz Żak tak mówił o wyjazdach do miast partnerskich w czasie kampanii wyborczej.Absolutorium za 2012 – oświadczenie Krzysztofa Kubienia


(...) Słynna już Bajkolandia, czy wyjazdy z teatrem cieni za ponad milion złotych stały się sztandarowymi imprezami, które w widoczny sposób pokazują, jak można wydawać publiczne pieniądze na różnego rodzaju festiwale i jednocześnie głośno mówić o kryzysie.Nasza Szkapa zamiast Pegaza? W 10 rocznicę pewnego Listu


(...) Teresa Tomiak woli jednak, zamiast pytać, prowadzić walkę z własnymi pracownikami. (...) Podważanie kompetencji pracowników i częste podkreślanie wagi własnego stanowiska wynikają chyba z jakichś kompleksów. Tu dedykujemy pani dyrektor słowa M. Thatcher (...) „Jeśli musisz powtarzać innym, że jesteś ważną osobą, to znaczy, że nią nie jesteś”....na złość babce (czytaj: Pietrasowi), odmrożę sobie uszy (czytaj: utrudnię andrychowianom życie)


Po objęciu w 2010 roku urzędu burmistrz Tomasz Żak i jego importowana załoga ochoczo oddali prawie 3,5 miliona złotych na budowę nowej drogi spinającej ul. Starowiejską z ul. Włókniarzy na wysokości stacji paliw Orlen.... o tym, jak w Andrychowie szuka się „zdrajców”


Kto zdradził? "Proszę wszystkich o nadesłanie szczerej odpowiedzi: tak to ja, lub to nie ja."Tajne odśnieżanie dróg.


"(...) przetarg na odśnieżanie dróg gminnych w Andrychowie wygrała firma Pawbol, zajmująca się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego. Co ciekawe, władze Andrychowa nie ogłosiły przetargu w tym roku. Odbył się on w 2011 roku i obowiązuje przez trzy zimy aż do sezonu 2013/2014. Za te trzy sezony Pawbol zainkasuje ponad 5 milionów 166 tys. zł."Uważam, że nadgorliwość, że gorliwość jest gorsza od fanaberii czy farszu czy coś podobnego, dokładnie nie pamiętam.”


Sołtys Targanic i zarazem radny miejski, Adam Kowalczyk (...) słynie z tego, że podczas sesji zadaje burmistrzowi pytania, na które władza MA ZAWSZE wyczerpującą odpowiedź :) Prorok, czy co?


LinkWithin